På svenska In English Auf Deutsch
 
Här är några av våra återförsäljare i Sverige:

Ni hittar vårt sortiment hos följande kedjor:
mio
babya

lekia


babyproffsen

iems





Ni kan också hitta våra produkter i följande butiker:


ALINGSÅS: Bokhandeln i Alingsås 0322-61860
ALVESTA: Leksaksbutiken Lilla Bus 0472- 13750 www.lillabus.nu
AVESTA:Lekstugan 0226-51610
BERGEFORSEN: Glädjeyra 070-6896808 www.linasgladjeyra.se
BORÅS: Kurragömma 033-127600
BROMMA:Leksaken 0762728127
EKSJÖ: Snuttefilten 0381-12022
ELLÖS: Butik Kiwi www.butikkiwi.se
FALKÖPING: Miljöshopen 0515-10731
FALUN:Lek & Baby/ Lekhörnet 023-41052
FALUN:Familjebutiken Calimero 023-59161
GRÄNGESBERG:Maritas Gardin & Present 0240-21177
GÖTEBORG: Liten Karin 031-134544 www.litenkarin.se
GÖTEBORG: Filur 031-775 2990. Filur i Mölndal 031-87 66 66 www.filur.se
GÖTEBORG: Storken Lillasyster & Storebror 031-3111200
GÖTEBORG: MIO - Västra Frölunda 031-891100
GÖTEBORG: MIO - Mölndal 031-870310
GÖTEBORG: MIO - Bäckebol 031-527700
GÖTEBORG: Baby Koncept 0706-261517 www.babykoncept.se
GÖTEBORG:Brattels Möbler 031-519550
HALLSBERG:Leksaksaffären 0582-10210 www.leksaksaffaren.com
HALMSTAD. Leklyckan 035-133513
HALMSTAD: Lekcenter 035-159175 www.lekcenter.se
HELSINGBORG: Fjärilen & Grodan på Råå 042-260089
HEMSE: Kottebodi 0703-418897
HÄSSLEHOLM: Nisses Varuhus 0451-384207
HUDDINGE:Leksakshörnan i Stuvsta AB 08-6898885 www.leksakshornanstuvsta.se
JÄRNA: Lekbutik Lavendel 08-55171654 www.lekbutiklavendel.se
JÖNKÖPING: Krakel Kläder o Kul 036-307101
JÖNKÖPING: Lilla Violen www.lillaviolen.com
KALMAR: Paddingtons Leksaker 0480-420350
KARLSHAMN: Miljö 0454-1770
KARLSKRONA: Simsalabim Leksaker 0455-311463
KARLSKRONA: Små Hjärtan 0455-81140
KARLSKRONA: Leksakshuset 0455-24082
KARLSTAD: Pricken 054-188916 www.prickenbarnklader.se
KARLSTAD: Köpbarnvagn 054-525310 www.kopbarnvagn.se
KRAMFORS: Garnväv och Inplock 0612-15011
KIL:Kils Leksaksbutik 0763-926552
KRISTIANSTAD: Mix Barnmode 044-102099 www.mixbarnmode.se
KRISTIANSTAD: Little Kids Corner 044-213 000 www.littlekidscorner.se
KRISTIANSTAD: Lekvira 044-203 958 www.lekvira.se
KRISTIANSTAD: Leksaksjätten www.leksaksjatten.se
KUNGSBACKA/ONSALA: Butik Pipaknycklan www.pipaknycklan.se
KÄVLINGE: Färgglatt 046-733855
KÖPING: Vägbys Tapetserarverkstad 0221-12175
LANDSKRONA: Leksakshuset 0418-10790
LANDSKRONA: Butik Maia 0736-295991
LANDSKRONA: City Leksaker 0418-15330
LEKSAND:Lek & Hobby 0247-10017
LIDKÖPING: Porslinstaden Design Outlet AB
LIDKÖPING: Lekteam i Lidköping AB 0510-28900
LINKÖPING: Lättsam 013-314686 www.lattsam.com
LINKÖPING: Sagoland 013-122290 www.sagoland.se
LULEÅ: Teknikens Hus 0920-492201 www.teknikenshus.se
LUND: Barnsligt 046-2116866
LUND: Jättekul 046-235385 www.jattekul.se
LUND: Leksaksjätten 046-146800
LÖDDEKÖPINGE: Jättekul 046-705950 www.jattekul.se
MALMÖ: Babyringen 040-230070 www.babyringen.se
MARIEFRED: Minibee 0159-12015 www.minibee.se
NORRKÖPING: Lekhuset 011-4001610
NORRKÖPING: Confetti 011-313454
NORRTÄLJE: Dubbelboa Leksaker & Hobby 0176-12095
NYNÄSHAMN:Lek & Babyhörnan 0707-575099
OLOFSTORP: Erikas Trädesign 031-7025559 www.erikastradesign.com
OLOFSTRÖM: Jennifers presentbod 0454-48662
OSKARSHAMN: Möbelcenter 0491-16850
RONNEBY: Dino & MIn Lek & Baby 0457-21550
RÖNNINGE: Martin & Millan AB 08-53250309
SKELLEFTEÅ: Lek & Hobby 0910-12980
STAVSJÖ: Stavsjö Krog & Cafe
STRÖMSTAD: YES! Vi Leker 0526-10888
SÖDRA SANDBY: Leksaksjätten 046-50030 www.leksaksjatten.se
SÖDERKÖPING: Eva Boden 0121-10008 www.evaboden.se
STENSTAVIK: Mohages i Stenstavik 0687-10700
TIBRO: Butik Förr & Nu, 0504-10012
TIMRÅ: Butikfavorit www.butikfavorit.se
TINGSRYD: Börjes i Tingsryd 0477-48295 www.borjes-tingsryd.se
TOMELILLA: Hansons Babyhörna 041-710012
TOMELILLA: Bo Ohlsson 041-78700 www.bo-ohlsson.se
TORSLANDA: IEMS 031-925465
TRELLEBORG Små Pyren www.smapyren.se
TÖCKFORS: YES! Vi Leker 0047-91328264
UMEÅ: Sagolika Ting 090-141820
UPPSALA:Leklust 018-143425
VARBERG: Önska 0340-87475
VARBERG: Babyhuset 0340-611050 www.babyhuset.se
VELLINGE: Den Blå Elefant 040-420410 www.blaelefant.se
VELLINGE: Vellinge Blomman 040-429630 www.vellingeblomman.se
VÄRNAMO: Villervalla 0370-10456
VÄSTERÅS: Global Living 021-186290
VÄSTERÅS: Barnshopen 021-183333 www.barnshopen.nu
VÄXJÖ: Baby & Kids 0470-48499
YSTAD: Ohlssons Basar 0411-18191 www.ohlssonsbasar.se
ÅRE: Lattjo Toystore 0647-50094
ÅSTORP: Väsk & Barnvagnsaffären 042-58420
ÅSA:Loma Paloma 0709-327958
ÅTVIDABERG: Lilla Harmoniboden 0120-14796
ÅMÅL:Handelshuset i Åmål 0532-14713
ÄNGELHOLM,:BABY V 0431-313535 www.babyv.se
ÖRNSKÖLDSVIK: City Lek 0660-77733 
ÖSTERSUND: Lekplaneten 063-12 16 66
ÖSTHAMMAR:  Kontorshuset 0173-88580

STOCKHOLM:
CITY: NK Leksaker 08-7628297
CITY: Leksaksborgen 08-6639342 www.leksaksborgen.se
CITY: Lattjo Toystore 08-12208150
CITY: Bonti 08-306916 www.bonti.se
CITY: Barnbutiken Stockholm www.barnbutiken.net
CITY: Farmhouse 08-7179095 www.farmhouseshop.se
CITY:Lillasyster & Jag 0735-171953
EKERÖ: Toy & Töj 08-56030260 www.toytoy.se
HANINGE: TS Äventyr 08-7127470
HANINGE: Som en Saga 070-4137870 www.somensaga.com
HUDDINGE & SALEM: Barnbutiken Flioli 08-53250309 www.filioli.se
HÄGERSTEN: Little Fairies 08-6460800 www.littlefairies.se
RÖNNINGE: Barnbutiken Filioli 08-53250309 www.filioli.se
TÄBY: Kalas Kompaniet www.kalaskompaniet.se
TYRESÖ:Clara & Co 08-7701150
SIGTUNA: Rost & Russin 08-59255045
UPPLANDS VÄSBY: Barnbutiken Filioli 08-53250309 www.filioli.se


GOTLAND:
VISBY: Buzungar 0498-219891 www.buzungar.se
VISBY: Yllet Inredning 0498-214043
VISBY:Växthuset Linds 0498-277731

ÖLAND:
FÄRJESTADEN: Magasin Y 0485-31716 www.magasiny.se


Ni hittar vårt sortiment hos följande internetbutiker:

Jollyroom.se www.jollyroom.se
Lekmer www.lekmer.se
Ellos: www.ellos.se
House of Hedda www.houseofhedda.se
Elsas Hem www.elsashem.se
Best Kids www.bestkids.se
Barnens Musikbutik www.barnensmusikbutik.se
Hemlängtan www.hemlangtan.com
Skoj & Stoj www.skojostoj.se
Emil & Ida www.emilochida.se
Köpbarnvagn www.kopbarnvagn.se
Leksaksjätten www.leksaksjatten.se
Blå Elefant www.blaelefant.se
Tuff Tuff Toys.se www.tufftufftoys.se
BABYLAND www.babyland.se
Leksakslandet www.leksakslandet.se
Butik Pipaknycklan www.pipaknycklan.se 
Lekhallen www.lekhallen.se
Trä-Otto www.traotto.se
Vackrare Vardag hem & lek http://www.vackrarevardag.se
Bamba http://www.bamba.se
Baby V www.babyv.se
Stor & Liten www.storochliten.se
evasbabyshop.se http://www.evasbabyshop.se